O nás

 

Milí příznivci kvality a designu,

 

dovolte nám představit e-shop ogaya.cz – vychytávky, co mají styl. Pokud milujete produkty, u kterých se snoubí kvalita, design a funkčnost, pak jste u nás správně.

 

Řekli jsme stop aktuálnímu trendu ostatních e-shopů, které kvalitu vyměnili za kvantitu. Pro nás je vaše spokojenost prvořadá. Neprodáme vám nic, co jsme si předtím sami nevyzkoušeli a nebyli s tím spokojeni. Každý produkt, který na našich stránkách nabízíme, musí projít „výběrovým řízením“. Říkáme mu Desatero. Jde o soubor deseti požadavků, ze kterých musí produkt splnit převážnou většinu, abychom vám ho mohli nabídnout.

 

Naše desatero:

 

1. Design - Nebudeme nic zastírat. Potrpíme si na hezké věci.

 

2. Funkce - U nás nenajdete jen obyčejné dekorace, které u vás doma budou chytat prach. Ne. Produkty, které vám nabízíme musí mít promyšlené funkce, které vám                           usnadní každodenní život.

 

3. Kvalita provedení - V dnešní době rychlého spotřebního tempa se snažíme nabídnout vám produkty, které vydrží déle než jednu sezónu.

 

4. Vtip - Také vás baví, když váš zakoupený produkt něčím překvapí? Nás ano!

 

5. Jednoduchost - Nemusíte být inženýr, abyste mohli používat produkty, které nabízíme. Jednoduchost je vizitka kvalitního designu.

 

6. Jedinečnost - Náš výrobek musí být unikátní a dalece převyšovat ostatní. Jedinečnost je letos opět v módě.

 

7. Nápaditost - Chceme, aby výrobek, který nabízíme, překvapil nejen vás, ale i vaše přátele.

 

8. Radost - Chceme, abyste měli z výrobku radost pokaždé, když jej použijete.

 

9. Praktičnost - Naším cílem je, aby vám výrobek sloužil na 100%.

 

10. Dobrá cena - Nabízíme výrobky za rozumnou cenu pro náročné zákazníky.

 

 

Výrobky, které nabízíme úspěšně prošli naším desaterem. Proto se za ně nestydíme a rádi vám je nabízíme. Věříme, že jste a budete s našimi produkty spokojení.

 

U každého produktu vám nabízíme objektivní informace, které vám pomohou se rozhodnout pro to nejlepší pro vás. Klademe důraz na design a estetiku, které je pro nás velmi důležité.

 

S produkty od nás bude váš život krásnější a jednodušší.

 

Vybíráme pro vás totiž to nejlepší.

 

Váš team ogaya.cz